Poštovné zdarma pri objednávke nad 30 €!

Hnedá ľadvinka hekaté set

hekate hneda set 1
–21 % –21 % –20 % –20 % –20 % –20 % –20 % až –21 %

Dnes už ľudia nemusia porážať mýtické bytosti, aby sa stali hrdinami. Počas roka zdolávajú rôzne nástrahy a plnia veľmi náročné úlohy.

Na pomoc sme stvorili tento set.

€116 €116 €109 €109 €104 €104 €89 od €89
Vyrobíme na požiadavku do 7 prac. dní Vyrobíme na požiadavku do 7 prac. dní Vyrobíme na požiadavku do 7 prac. dní Vyrobíme na požiadavku do 7 prac. dní Vyrobíme na požiadavku do 7 prac. dní Vyrobíme na požiadavku do 7 prac. dní Vyrobíme na požiadavku do 7 prac. dní Zvoľte variant

Ľadvinka Hekaté

Základom setu je ľadvinka Hekaté, ručne vyrobená z hovädzej kože s nastaviteľným odopínateľným ramenným popruhom na karabínku. Kožená ľadvinka je taktiež vybavená kovovými kovanami a zipsom, vnútorným a bezpečným vonkajším vreckom a navyše s vnútornou kovovou karabínkou na kľúče. Kliknite pre bližšie informácie o ľadvinke.
Kožená ľadvinka Hekaté - tithana


Ku ľadvinke si do setu môžete zvoliť z našich troch doplnkov:

Peňaženka Rhea

Koženú (upcyklované kompontenty) peňaženku Rhea môžete vybrať v dvoch verziách. Ak si aj napriek doby bezkontaktnej platby stále neviete predstaviť každodenný boj bez mincí, odporúčame verziu peňaženky s kapsičkou. V opačnom prípade je pre vás rozhodne vhodnejšia verzia bez nej. Vnútorná koža peňaženky Rhea pochádza z vynosených alebo zvyškových kožených vecí. Rhea je navrhnutá tak, aby poňala všetko potrebné no nezaberala veľa miesta prípadne aby neprekážala v pohybe. Kliknite pre bližšie informácie o peňaženke.
Kožená upcyklovaná peňaženka Rhea - tithana
Mešec Tartar

Ďalej si do setu môžete pridať aj všestranný kožený mešec Tartar, nieje len na mince ale dokonale skryje to, čo má ostať skryté. Kliknite pre bližšie informácie o mešci.
Kožený mešec Tartar - tithana

Organizéry Kyklop

Podobne všetranným pomocníkom sú organizéri káblov Kyklop a v sete ich dostanete v troch veľkostiach. Kyklop je verný sluha vyrobený zo zvyškov kože a najlepšie mu idú slúchadlá, káble a nabíjačky. Kliknite pre bližšie informácie o organizéroch.
Kožené organizéry káblov Kyklop - tithana

Set si môžete všemožne nakombinovať podľa požiadaviek, a komu by kožená ľadvinka nevyhovovala, zostavili sme set aj s koženou cross-body taškou Léta.
 

Vlastnosti setu:

  • Poctivo, ručne vyrobené z pravej kože
  • Vyrobené na slovenku
  • Dizajnové, darčekové balenie - ilustrované a podpísané
  • Ekologické balenie - recyklovateľný papier, kartón, páska
  • Ručne potláčané krabice ručne vyrobenou pečiatkou


Oba sety vyrábame nie len v hnedej ale aj v čiernej farbe. Ak by ste mali záujem o set v inej farbe, kontaktujte nás :)

Chceli by ste čierny set s ľadvinkou?

< späť na vianočné sety

Kód Kód: 98/PE 98/PE2 98/PE3 98/PE4 98/PE5 98/PE6 98/ME Zvoľte variant
Meno značky: tithana
Kategória: Vianočné sety
Záruka: 2 roky