Poštovné zdarma pri objednávke nad 30 €!

Čierna taška léta set

leta cierna set 1
–18 % –18 % –19 % –19 % –18 % –18 % –17 % až –19 %

Dnes už ľudia nemusia porážať mýtické bytosti, aby sa stali hrdinami. Počas roka zdolávajú rôzne nástrahy a plnia veľmi náročné úlohy.

Na pomoc sme stvorili tento set.

€139 €139 €130 €130 €125 €125 €111 od €111
Vyrobíme na požiadavku do 7 prac. dní Vyrobíme na požiadavku do 7 prac. dní Vyrobíme na požiadavku do 7 prac. dní Vyrobíme na požiadavku do 7 prac. dní Vyrobíme na požiadavku do 7 prac. dní Vyrobíme na požiadavku do 7 prac. dní Vyrobíme na požiadavku do 7 prac. dní Zvoľte variant

Crossbody taška Léta

Základom setu je pánska kožená cross-body taška Léta, mladšia sestra Hekaté, po ktorej zdedila všetky dobré vlastnosti. Taška je ručne vyrobená z hovädzej kože s nastaviteľným odopínateľným ramenným popruhom na karabínku. Ďalej je vybavená kovovými kovaniami a zipsami, vnútorným a predným vreckom na zips a navyše s vnútornou kovovou karabín kou na kľúče. Kliknite pre bližšie informácie o taške.
Čierna pánska taška Léta - tithana


Ku taške si do setu môžete zvoliť z našich troch doplnkov:

Peňaženka Rhea

Koženú (upcyklované kompontenty) peňaženku Rhea môžete vybrať v dvoch verziách. Ak si aj napriek doby bezkontaktnej platby stále neviete predstaviť každodenný boj bez mincí, odporúčame verziu peňaženky s kapsičkou. V opačnom prípade je pre vás rozhodne vhodnejšia verzia bez nej. Vnútorná koža peňaženky Rhea pochádza z vynosených alebo zvyškových kožených vecí. Rhea je navrhnutá tak, aby poňala všetko potrebné no nezaberala veľa miesta prípadne aby neprekážala v pohybe. Kliknite pre bližšie informácie o peňaženke.
Kožená upcyklovaná peňaženka Rhea - tithana
Mešec Tartar

Ďalej si do setu môžete pridať aj všestranný kožený mešec Tartar, nieje len na mince ale dokonale skryje to, čo má ostať skryté. Kliknite pre bližšie informácie o mešci.
Kožený mešec Tartar - tithana

Organizéry Kyklop

Podobne všetranným pomocníkom sú organizéri káblov Kyklop a v sete ich dostanete v troch veľkostiach. Kyklop je verný sluha vyrobený zo zvyškov kože a najlepšie mu idú slúchadlá, káble a nabíjačky. Kliknite pre bližšie informácie o organizéroch.
Kožené organizéry káblov Kyklop - tithana

Set si môžete všemožne nakombinovať podľa požiadaviek, a komu by kožená pánska taška nevyhovovala, zostavili sme set aj s koženou cross-body ľadvinkou Hekaté.
 

Vlastnosti setu:

  • Poctivo, ručne vyrobené z pravej kože
  • Vyrobené na slovenku
  • Dizajnové, darčekové balenie - ilustrované a podpísané
  • Ekologické balenie - recyklovateľný papier, kartón, páska
  • Ručne potláčané krabice ručne vyrobenou pečiatkou


Oba sety vyrábame nie len v čiernej ale aj v hnedej farbe. Ak by ste mali záujem o set v inej farbe, kontaktujte nás :)

Chceli by ste hnedý set s pánskou taškou?

 

 

< späť na vianočné sety

 

Kód Kód: 101/PE 101/PE2 101/PE3 101/PE4 101/PE5 101/PE6 101/ME Zvoľte variant
Meno značky: tithana
Kategória: Vianočné sety
Záruka: 2 roky