Poštovné zdarma pri objednávke nad 80 €!

Ľadvinka hekaté I. hnedá

1 hodnotenie

Slúži verne v každej situácii. Ak ju dokážete skrotiť.

€92
Skladom (1 ks) Vyrobíme do 7 prac. dní Vyrobíme do 7 prac. dní Vyrobíme do 7 prac. dní Zvoľte variant

 

Hekaté vie, že život je drsný, a tak je drsnejšia. Vydrží koncerty, stanovačky aj narodeniny. Prežije v prírode, v meste, na horách aj na pláži. Odolá teplu aj zime, vode, bahnu a prachu, dokonca krvi.

Ak ju dokážete skrotiť, bude slúžiť oddane a bezpodmienečne, pri dobrej starostlivosti možno aj do konca vašich dní. Vieme, že tým pádom vám nepredáme druhý kus, ale to nikdy nebol cieľ. Je to bohyňa, preto sme ju stvorili nadpozemskú – odolnú a krásnu, vlastnými rukami z prémiovej kože z hovädzieho boxu alebo špeciálne kúsky z koziny.

Aby vám mohla slúžiť naozaj kedykoľvek a kdekoľvek, pridali sme jej unikátne schopnosti. Úchytku na kľúče, aby vám už nikdy nespadli do toho chaosu vnútri, špeciálne vnútorné a bezpečné vonkajšie vrecko na mobil, karabínku na odopínanie ramenného popruhu a to najlepšie nakoniec. Jej božskú krásu.

Trúfate si na ňu?

Vlastnosti:


- Ručne vyrobená
- Čistý dizajn
- Kvalitná hovädzia  koža

- Staromosadzné kovania a zips

- Vnútorné a vonkajšie vrecko
- Vnútorná karabinka na kľúče

- Odopínateľný a nastavovateľný ramenný popruh

Varianty farebných štítkov

 * Jednotlivé komponenty (karabinky/déčka/nity) na fotkách nemusia vždy odpovedať realite na výrobku, keďže vypadávajú ich dodávky. Vždy ich ale nahradíme plnohodnotným podobným staromosadzným kusom.

 
 
Kód Kód: 256/CIE 256/CER 256/FIA 256/ZLT Zvoľte variant
Meno značky: tithana
Kategória: Ľadvinky
Záruka: 2 roky
Šírka: 48 cm
Výška: 15 cm
Hĺbka: 10 cm