Poštovné zdarma pri objednávke nad 80 €!

Legenda o materiáloch a výrobkoch

Pri vzniku Tithany sme vsadili na kvalitnú kožu, ktorá vydrží všetko, a dizajn vhodný do každého outfitu. Len tak vám môže slúžiť po celý rok. Väčšinou volíme kvalitnú hovädziu a koziu kožu. No stále viac hľadáme materiál z nosených kožených sukní, búnd či ďalších odevov, ktoré inak bezcieľne visia v skriniach svojich pánov. Dnes takto upcyklovaný materiál využívame najmä na vnútorné časti výrobkov, napríklad priehradky v peňaženkách Rhea. Aj preto je každá Rhea jedinečný originál. Ak bude osud priaznivý, radi by sme v budúcnosti priniesli celé upcyklované kúsky. Pretože Tithana vznikla z prírody a chce ju aj chrániť.

 

 

Pri výrobe tiež neplytváme. Čo nám je nadelené, zužitkujeme. Aj vďaka tomu mohli vzniknúť naše najmenšie kúsky - kľúčenky, mešteky Tartary alebo organizéry káblov Kyklopi. Sú to šikovní, dobre cvičení pomocníci na každý deň a sú ideálni ako milý darček. Každý kúsok vyrábame ručne. Odovzdávame mu lásku a unikátny dizajn – naším podpisom je spodný záhyb na predných dieloch a hladký povrch. K vašim službám pripravujeme ľadvinky, cross-body tašky, peňaženky, kabelky a taštičky na všetko možné. Každý kus je označený farebným štítkom Tithana, aby sa svoji vždy spoznali. Hoci našími obľúbenými farbami sú čierna a hnedá, občas múza udrie svojou mágiou a vznikne Tithana medená, zlatá, červená či žltá - pre všetky deti Zeme, aj tie najnáročnejšie.

 

 

Naše výrobky vám budú slúžiť verne, ale ich službu môžete predĺžiť vhodnou starostlivosťou. O nej vám porozprávame v nasledujúcej legende.